Jautājumi un atbildes

Jautājumi psihoanalītiķim Šajā sadaļā varēsiet atrast atbildes uz visiem uzdotajiem jautājumiem

 • Man ir 1,6g veca meitina.dzivoju ar berna tevu kopa,esam kopa 4gadus.piedzima meita viss mainijas-attiecibas nebija ka ieprieks.dzivojam kopa,bet vina mammas piederosa maja(vina mamma un vecmamma dzivo majas 1.stava,mees-2.) lieta tada ka draugs par bernu nerupejas,nepievers mums uzmanibu,gandriz katras brivdienas dzer.klausa savu mammu un uzskata ka mammai taisniba.esam jau 3reizes skirusies pa cik draugs lava mammai un masam jaukties musu gimene.Esmu visu laiku ar bernu un neizradu to,ka man sap vinas teva izturesanas.Maza tevu ignore,kaitina,nevelas ar vinu palikt ja es neesmu,nespelejas ar mantam ko tetis nopircis. nezinu ko darit,ka likt vinam saprast ka gimene ir vertiba? vins lauj savai mammai ierobezot bernu un pats tam piekrit.prom no mammas dzivot negrib,jo redz neesot finanses.ko darit?ka parvaret vienaldzibu pret bernu un mani?
 • 15.10.2013.
  Labdien! Kur/kā var atrast to psihoterapeitu/analītiķi sarakstu, kas nodarbojas ar cilvēkiem ar ēšanas problēmām (interesē nevis anoreksija, bet bulīmija)?
 • 01.09.213.
  Es nezinu pie ka griezties pec palidzibas.Kam jautat.Varbut Jus varat man ieteikt pie ka griezties.Situacija ir loti sarezgita.Man ir jaunaks bralis (18). Vinam ir problemas, vins dzivo sava pasule, runa pasakas, lietas kas nav istas un pat loti daudz.Stasts ir loti gars.Bet isuma tas ir ta.tas ir loti nopietni.Pati es Latvija nedzivoju.Bralis dzivo ar otru masu.Vins ir loti saspringts, runa nerealas lietas.Pats vins to neatzist, saka ka vinam nekadu palidzibu nevajag.Un kops vins ir pilngadigs vinam neko uzspiest nevaram, kamer vins nav sabiedribai vai sev bistams.Dzirdot vina stastus man bail ka vins varetu kadam uzbrukt vai ko sev nodarit, dzivojot vina pasaule.situacija ir loti slikta.vai ludzu varat man pateikt pie ka griezties, ka palidzet kamer nav par velu.
 • 22.04.2013.
  Labdien, Es mekleju kontaktu psihoterapeitei Tatjanai Burovai. Kaa var to atrast? Liels Paldies.
 • 10.04.2013.
  Vai atbilst Jūsu specializācijai jautājums par attiecībām ar bērnu, kuram jau ir gandrīz 18 gadi?
 • 11.03.2013.
  pirms pusotra gada sāku savas darba gaitas vienā uzņēmumā, kur šausmīgi pārstrādājos un visu laiku jutos ne kā savā ādā. tiešām pārcentos un salūzu. daudz muļķību tobrīd domāju, un dažas(es ceru, ka dažas) man joprojām velkas līdzi kā tādi pavadoņi, kas iedarbojas uz savu gribu attiecīgās situācijās. un vispār galvā ir liels kišmiš. esmu jauns[21. gads], vai man vajadzētu aiziet pie kāda parunāt, vai tas viss ar laiku pats nokārtosies?
 • 07.03.2013.
  Ko darīt, ja nav naudas ne psihoterapeitam, ne psihologam? Aizvien biežāk sāku domāt, ka nevaru tā tālāk dzīvot. Baidos, ka nonākšu līdz suicīdam. Draugi stiprina, uzmundrina, bet man šie vārdi nepalīdz nemaz. Zāles arī nepalīdz. Vai tādus, kā es, gaida letāls iznākums?
 • 11.02.2013.
  Sveiki, jautājums par pāru psihoterapiju. Kā izvēlēties pie kāda dzimuma psihoterapeita griezties? It kā jau tam nevajadzētu būt nozīmei, bet liekas, ka psihoterapeits/-e vairāk sapratīs un atbalstīs sev līdzvērtīgo dzimumu?
 • 07.02.2013.
  par smēķēšanu
 • 20.01.2013.
  Esmu pārcēlusies uz dzīvi Skotijā Aberdeen pilsētā. Vai pastāv kāda iespēja apmeklēt psihoanalītiķi manā gadījumā?
 • 20.09.2012.
  Ja es vēl eju vidusskolā,ko es varu sākt darīt, lai tiektos uz psihoanalītiķi?
 • 11.09.2012.
  Ka var pierakstīties pie Andra Veselovska? Cik maksa un kur?
 • Labdien, Kā varētu pieteikties uz konsultāciju pie Tatjanas Burovas?
 • No paša egoisma var tikt vaļā? Vai arī tas ir utopiski? Katrs tomēr, lai cik būtu arī labs cilvēks - pirmām kārtām domā par sevi un savām interesēm. Lai ko labu un nesavtīgu izdarītu - vienmēr gribas saņemt kaut ko pretim. Tas ir it kā dabiski, vai ne?